Ważne zmiany w wysyłkach

Jako internetowa drukarnia Drukexpress.pl oferujemy swoim klientom wysokiej jakości druk dla agencji reklamowych oraz mniejszych firm o różnorodnych profilach działalności. Wizytówki multiloft, szeroki wybór ulotek, plakatów, teczek ofertowych czy też naklejek samoprzylepnych to tylko nieliczne pozycje naszego asortymentu. Ze względu na ogromną ilość zamówień i zaufanie jakim obdarzyli nas klienci, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku zmian w systemie wysyłek. Mają one na celu dostosowanie poszczególnych metod do klientów oraz jeszcze lepsze zabezpieczenie każdej przesyłki.

 

Większy wybór, więcej możliwości.


Masz ulubioną firmę kurierską? W Twojej okolicy jedna z firm kurierskich działa zdecydowanie sprawniej? Od teraz jako nasz klient masz możliwość samodzielnego wyboru konkretnego przewoźnika. Wśród oferowanych firm znajdziesz DHL, UPC oraz DPD. Wcześniejsza opcja „przesyłka kurierska” została zatem zastąpiona możliwością samodzielnego wyboru firmy, która najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Jeszcze do niedawna wybór kuriera nie był możliwy - decydowaliśmy sami, dziś decydujesz ty. Opcja dostępna już na poziomie koszyka w trakcie składania zamówienia.

 

 

Zasady pakowania plakatów XXL

Kolejną gruntowną zmianą , jest również udoskonalenie metody pakowania plakatów XXL. Ze względu na zgłaszane wcześniej problemy z tym związane, zdecydowaliśmy się na zastosowanie podwójnego zabezpieczenia, czyli tuby oraz kartonu. Wcześniej korzystaliśmy jedynie z tuby jednak dziś już wiemy, iż nie było to wystarczające. Przychylamy się do wymagań naszych klientów, celem sprostania wszystkim wymaganiom. Twoje plakaty jeszcze nigdy nie były tak bezpieczne.


Niezmienne udogodnienia


Jako nasz klient wciąż masz możliwość skorzystania z wysyłki kurierem miejskim. Jesteś z Wrocławia? Wówczas ta metoda wysyłki jest dostępna właśnie dla ciebie. Na terenie miasta Wrocław udostępniamy taką opcję wszystkim zainteresowanym. Wciąż będziemy dostarczać paczki także do paczkomatów InPost, dla wygodnego odbioru w dowolnym momencie.Niezwykle istotnym udogodnieniem jest fakt, iż w Drukexpress.pl cały czas zapewniamy naszym klientom darmową dostawę. Darmowa dostawa to swoisty znak rozpoznawczy naszej drukarni, a liczne metody wysyłek sprawiają, że każdy klient finalizuje swoje zamówienie zadowolony. W dobie korzystania z zakupów online w większej mierze niż kiedykolwiek, dopasowywanie metod wysyłki do klienta jest priorytetem. Będąc naszym klientem sam decydujesz, kto za darmo dostarczy ci złożone w DrukEXPRESS zamówienie.