Naklejkowa rewolucja

Naklejki samoprzylepne to produkt o wielu zastosowaniach. Pełnią fukcje dekoracyjne, są doskonałym elementem promocyjnym i reklamowym, a stosowane jako etykiety produktowe dostarczają niezbędnych informacji na temat produktów, na których zostaną umieszczone.

Ich niezwykły potencjał wpływa z pewnością na ogromne zainteresowanie tym produktem.

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy w produkcie Naklejki samoprzylepne sporo modyfikacji, dzięki którym zamówienie naklejki dopasowanej do potrzeb będzie jeszcze prostsze – i TAŃSZE - niż dotychczas.

 

Teraz trochę o szczegółach:

 

NOWE MATERIAŁY

 

Bogactwo i różnorodność mediów samoprzylepnych to możliwość zamówienia naklejki czy etykiety w pełni dopasowanej do potrzeb. W drukexpress.pl przy produkcji naklejek i etykiet samoprzylepnych korzystamy z najwyższej jakości papierów oraz folii samoprzylepnych. Do naszego asortymentu dołączyły także media bezklejowe oraz papiery samoprzylepne prążkowane.

 

Zamawiając naklejki samoprzylepne w naszej drukarni do wyboru mają Państwo:

 

Papiery samoprzylepne gładkie: papiery białe matowy, półbłyszczący i błyszczący, z klejem permanentny z wysoką adhezją.

 

Folie samoprzylepne: folie winylowe (PVC) i polipropylenowe (PP) dostępne w wersji białej błyszczącej lub przezroczystej błyszczącej, a także poliestrowe (PET) w wersji białej matowej oraz srebrnej błyszczącej.

 

Materiały bezklejowe: YupoTako Octopus oraz folie adhezyjne dostępne w wersji białej błyszczącej i przezroczystej błyszczącej

 

  • YupoTako Octopus to papier syntetyczny o szczególnej właściwości: przylega do płaskich powierzchni dzięki mikrossawkom. Do jego produkcji nie użyto żadnych materiałów samoprzylepnych, nie pozostawia on na powierzchni żadnych śladów, jest łatwy w aplikacji, nie tworzy pęcherzy i można go przemieszczać dowolną ilość razy. Co więcej, w 100% podlega recyklingowi uwzględniając wymogi ochrony środowiska.

 

  • Folia adhezyjna ClingZ to wyjątkowa folia elektrostatyczna zbudowana na bazie polipropylenu. Posiada specjalne fabryczne powleczenie pozwalające na uzyskiwanie najwyższej jakości wydruków na maszynach HP Indigo. Jest to folia bezklejowa, umożliwiająca aplikację wydruków na różnorodne powierzchnie, a także ich późniejsze usuwanie i repozycjonowanie. Po usunięciu nie pozostawia śladów. Jest przyjazna środowisku, nie posiada szkodliwych ani trujących składników. Jest doskonałą alternatywą dla adhezyjnych folii winylowych oraz folii samoprzylepnych z klejem usuwalnym..

 

Papiery samoprzylepne prążkowane dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: biały, kremowy i kraft.

Biały i kremowy to papiery niepowlekane żeberkowane stworzone specjalnie z myślą o tworzeniu etykiet na wina. Sprawdzają się jednak nie tylko na winach – idealnie nadają się do tworzenia etykiet dla produktów premium, czy stylizowanych na starodawne. Wygląd i wrażenia dotykowe przywodzą na myśl papier ręcznie robiony. Papiery są wytrzymałe na wilgoć i posiadają właściwości antygrzybiczne, co świetnie sprawdza się w przemyśle napoi. W papierach tych zastosowano klej permanentny, oparty na gumie.

Papier kraft brązowy prążkowany to papier gładki z widocznymi prążkami. To papier na styl ekologicznego, wyglądem przypominający papier pakowy.

 

Papier samoprzylepny deep freeze - to papier do zadań specjalnych, zaopatrzony w specjalny klej do mrożonek i chłodzenia. Stworzony z myślą o produktach spożywczych przeznaczonych zarówno do przechowywania w chłodni jak i głębokiego mrożenia.

 

Karton biały błysk 170g to z kolei najgrubszy papier samoprzylepny.

 

Pełne informacje na temat papierów i folii samoprzylepnych dostępnych w naszej ofercie znajdziecie pod linkiem: MATERIAŁY SAMOPRZYLEPNE

 

 

NOWE OPCJE ZADRUKU

Zadruk 1/0 WHITE, czyli nic innego jak druk białym kolorem z wykorzystaniem HP Indigo 5600. Ta opcja dostępna jest dla materiałów transparentnych - folii przezroczystej PP i PVC. Zastosowanie koloru białego na podłożu przezroczystym zwiększa ostrość i wyrazistość nadruku, dzięki czemu naklejki i etykiety mogą lepiej spełniać zamierzone funkcje.

 

NOWE MOŻLIWOŚCI

  • Cięcie na pojedyncze użytki (dostępne dla rozmiaru min. 45x45mm) – to opcja dostępna dla naklejek i etykiet nacinanych do kształtu;

Teraz zamawiając 1000 naklejek nacinanych do kształtu, możesz otrzymać je podzielone na małe arkusze.

  • Łączenie nakładów – opcja dobrze znana w przypadku wizytówek, teraz dostępna jest także dla naklejek samoprzylepnych

Na czym to polega? Jeśli potrzebujesz zamówić kilka wzorów naklejek o takich samych parametrach dotyczących materiału, kolorystyki i foliowania, możesz zrobić to w jednym zamówieniu - wystarczy, że określisz liczbę wzorów i nakład każdego z nich.

Takie rozwiązanie sprawia, że za kilka rodzajów naklejek czy etykiet samoprzylepnych zapłacisz zdecydowanie mniej niż w przypadku składania osobnych zamówień.

Bardziej szczegółowe wyjaśnienie dotyczące sposobu zamawiania kilku wzorów danego produktu znajdziecie w artykule https://drukexpress.pl/artykul/pokaz/laczenie_nakladow_wizytowek

 

NOWE = NIŻSZE CENY

Naklejki samoprzylepne przeszły sporą metamorfozę i choć wiele zmian nie jest widocznych gołym okiem, ich efekt końcowy w postaci znacznie obniżonych cen większości formatów i rodzajów naklejek - jest.

 SPRAWDŹCIE SAMI!