Wobblery

zawsze z darmową wysyłką

Wobblery reklamowe to zarówno bardzo skuteczna jak i niedroga forma promocji, która przyciąga klientów i zachęca ich do zakupu określonego produktu. Wobblery podwieszane już przy niewielkim podmuchu (wiatru czy powietrza wewnątrz pomieszczenia) stają się dynamiczne, kiwają się i tym samym zwracają uwagę potencjalnych klientów. Bez wątpienia taka forma reklamy w żadnym przedsiębiorstwie nie pozostanie niezauważoną.

Drukexpress.pl oferuje Państwu druk wobblerów w różnych formatach. Wobblery sztancowane lub wycinane ploterem w dowolny kształt wykonujemy między innymi na papierze kredowym matowym o gramaturze 350g lub też na kartonie Arktika (230, 250, 300g). Warto skorzystać również z opcji foliowania, która pozwoli dodatkowo zwiększyć wytrzymałość tej formy reklamy. Zadruk wobblera możliwy jest w kilku opcjach, od niewielkiego jednokolorowego zadruku 1/0 do maksymalnego druku pełnokolorowego 4/4.

Zakup kiwaków (ramię wobblera) jest opcjonalny - mogą Państwo zamówić kiwaki do wobblera albo zlecić nam wykonanie samych wobblerów. Pod tym względem jesteśmy elastczni, dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zajmujemy się drukiem dla agencji reklamowych oraz mniejszych firm działających w przeróżnych branżach. Realizujemy zarówno małe, jak i większe nakłady.

Zmieniono na poprawną wartość