Dyplomy Sleeking

zawsze z darmową wysyłką

Jak stworzyć ekskluzywne dyplomy, które będą zwracać uwagę a jednocześnie zachwycać jakością wykonania? Dla wszystkich ceniących oryginalność, szlachetność, szyk i klasę posiadamy idealne rozwiązanie, jakim są dyplomy sleeking. Sleeking jest nowoczesną techniką polegającą na umieszczaniu złoconych i srebrzonych motywów na druku. Folia sleeking, która umożliwia zachowane chirurgicznej precyzji w nakładaniu poszczególnych elementów, pozwala na stworzenie zachwycających zdobień. 

 

Duża paleta odcieni do wyboru (barwy złota, różowego złota, miedzi i srebra), druk personalizowany, szerokie możliwości zastosowania oraz kunszt, z jakim wykonane są druki, zadowolą najbardziej wymagających klientów. Oferowana przez nas usługa wykonywana jest na eleganckim papierze kredowym, który dodatkowo nabiera wysublimowanego charakteru poprzez wykorzystanie folii SoftTouch.

 

W drukexpress.pl zawsze pozostajemy otwarci na kreatywność i potrzeby Państwa klientów, dlatego nasza oferta zawiera również druk personalizowany. Do dyspozycji Państwa klienta pozostaje wybór formatu. Obecnie posiadamy sześć formatów do wyboru, istnieje jednak możliwość zamówienia dyplomów wg własnych parametrów - w formacie niestandardowym. Nasza propozycja dotyczy także możliwości wyboru pożądanej gramatury papieru (wśród 3 oferowanych).