Rodzaje Dostaw

Wszystkie drukowane u nas materiały, zamówione przez system on-line, mogą Państwo otrzymać na terenie Polski korzystając z darmowej dostawy, która możliwa jest na 4 sposoby:

  • odbiór osobisty
  • odbiór w Paczkomacie
  • dostawa kurierem UPS lub DHL
  • dostawa kurierem miejskim na terenie Wrocławia.

 

Darmowa dostawa w Drukexpress.pl dla wszystkich zamówień online!

 

Odbiór osobisty - najszybszy z możliwych, umożliwiający odebranie pracy zaraz po jej zakończeniu. Odbiór możliwy jest tylko w naszym biurze we Wrocławiu, w godzinach jego funkcjonowania.

 

Odbiór w Paczkomacie - paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Towar jest dostarczany następnego dnia po nadaniu przesyłki do paczkomatu InPost wskazanego przez Państwa.

W Drukexpress.pl dostawa do wybranego przez Państwa paczkomatu na terenie Polski jest darmowa

 

 Wysyłka kurierem miejskim na terenie Wrocławia - towar jest dostarczany w dniu nadania do godziny 18. Dostawę realizuje firma Na Wczoraj. Dostawa produktów zamówionych online w sklepie Drukexpress.pl jest darmowa!!!

 

Wysyłka kurierem UPS - towar dostarczany w dniu następnym po nadaniu przesyłki na terenie kraju. Przesyłkę możecie Państwo zlokalizować na stronie kuriera UPS za pomocą numeru wpisanego do Państwa zlecenia. Numer przesyłki pojawiać się będzie w systemie w dniu nadania, a dodatkowo będziecie Państwo informowani o nadaniu drogą mailową. Produkty zamówione poprzez system online drukexpress.pl dostarczane są do Państwa w ramach darmowej dostawy!

 

Chcesz, abyśmy wysłali zamówione przez Ciebie produkty poza granice Polski? Nie ma problemu.

 

W Drukexpress.pl realizujemy wysyłkę do kilkudziesięciu krajów świata.

Państwa, do których wysyłamy przesyłki najczęściej to: Australia, Austria, Bułgaria, Filipiny, Francja, Holandia, Kanada, Malezja, Niemcy, Norwegia, Singapur, Szwecja, Włochy.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat wysyłek zagranicznych?

 

  SKONTAKTUJ SIĘ!