Zaproszenia

 

Wiemy, jak ważne są okazje, na które przygotowujemy Państwa zaproszenia, dlatego dokładamy wszelkich starań, by produkt, który Państwo otrzymają, był najwyższej jakości. Nieważne czy to ślub, chrzciny, jubileusz czy inna impreza rodzinna lub event firmowy – dbamy, by wszystkie zaproszenia, które wykonujemy, zawsze spełniały oczekiwania i były dopracowane w najmniejszym nawet detalu, zarówno pod względem standardu druku, jak i gatunku i gramatury zastosowanego papieru.

Wszystkie zaproszenia drukujemy na wysokiej klasy maszynie drukarskiej HP Indigo 5600, której ogromną przewagą jest druk kolorami spoza standardowej palety CMYK, m.in. druk białym kolorem. HP Indigo to także możliwość zastosowania szerokiej gamy papierów o różnych strukturach i gramaturach. Dzięki takiemu bogactwu możliwości wyjście poza utarte schematy i wprowadzenie nowych standardów w projektowaniu zaproszeń jest na wyciągnięcie ręki.

zaproszenia druk białym kolorem zaproszenia personalizowane

W zadruku stosujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały, dzięki czemu nasze produkty prezentują się nienagannie i wyjątkowo elegancko we wszystkich okolicznościach. Sami mogą się Państwo przekonać, że Drukexpress.pl jest najlepszym wyborem dla realizacji Państwa zamówienia.

Nasza firma proponuje szeroki zakres usług w niskich cenach, dzięki czemu jesteśmy najlepszą drukarnią dla agencji reklamowych i innych przedsiębiorstw. Realizujemy także zamówienia klientów indywidualnych. Współpraca z nami z pewnością okaże się dla Państwa korzystna. Ze swojej strony możemy zaproponować krótkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny oraz zadruk najwyższej jakości.

SPRAWDŹ