Darmowa dostawa

W Drukexpress.pl dostawa jest darmowa!!! Co zrobić żeby z niej skorzystać?

 

To bardzo proste!

Wystarczy zamówić produkty korzystając z naszego intuicyjnego systemu online. Wszystkie zamówienia złożone w ten sposób wysyłane są w ramach darmowej dostawy, bez względu na sposób dostawy, który zostanie wybrany.

Produkty dostarczymy bez jakichkolwiek opłat na terenie Polski. Do wyboru są cztery sposoby dostawy. Dla zamówień z Wrocławia proponujemy odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy przy ul. Kwidzyńskiej 6e lub bardzo wygodną i szybką, i oczywiście darmową, dostawę za pomocą kuriera miejskiego. Dostawę tą realizuje firma NaWczoraj.

Dla klientów spoza Wrocławia także przygotowaliśmy korzystne opcje dostawy: wysyłka kurierem lub dostawa do paczkomatu InPost. Oba sposoby dostawy w przypadku zamówień złożonych za pomocą sklepu online są oczywiście darmowe!

Przesyłki kurierskie w Drukexpress.pl realizujemy we współpracy z firmą UPS. Przesyłka kurierska to bardzo wygodny i szybki sposób dostawy, dzięki któremu paczka zazwyczaj już kolejnego dnia roboczego dociera pod wskazany adres. W Drukexpress.pl odbywa się to bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów ze strony klienta, dzięki darmowej dostawie.

Odbiór przesyłek w paczkomatach InPost także ma wielu zwolenników. Niewątpliwą zaletą tego typu dostawy jest możliwość odbioru paczki o dowolnej porze – paczkomaty InPost są dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Darmowa dostawa w Drukexpress.pl obejmuje wszystkie typy dostaw na terenie kraju. Skorzystaj już dziś!!!

Chcesz abyśmy dostarczyli Twoje produkty poza granice Polski? Zapoznaj się z informacjami na temat wysyłek zagranicznych, które znajdziesz w artykule Rodzaje dostaw.