Dla agencji reklamowych

Jesteś właścicielem lub pracownikiem agencji reklamowej? Jeśli tak, to z pewnością na co dzień masz do czynienia z drukiem materiałów reklamowych czy promocyjnych. Zdajesz też sobie sprawę, jak wielkie znaczenie w realizacji projektu ma dobór właściwego i rzetelnego partnera.

Postaw na solidność, terminowość i jakość, jaką gwarantuje Drukexpress.pl

Zroku na rok wzrasta liczba agencji reklamowych, które obdarzają nas swoim zaufaniem. Klienci, z którymi współpracujemy cenią sobie przede wszystkim terminowość realizacji i jakość oferowanych przez nas usług. Podkreślają także fachową pomoc i wsparcie oraz naszą rzetelność i solidność.

Główna zasada działania Drukexpress.pl jest prosta: jeśli przyjmujemy zlecenie do realizacji, wywiązujemy się z niego.

CO ZYSKUJESZ?

Specjalnie z myślą o agencjach reklamowych przygotowaliśmy szereg udogodnień a system współpracy zaprojektowany został tak, aby przebiegała ona jak najsprawniej.

Na początek oczywiście czekają atrakcyjne ceny i system rabatówagencje reklamowe składają zamówienia w naszej drukarni z rabatami sięgającymi 25%.

Włączając swoją agencję do grona klientów Drukexpress.pl liczyć możecie na wsparcie naszego działu graficznego, a także na nieocenioną pomoc naszego Działu Obsługi Klienta na każdym etapie zamówienia.

W Drukexpress.pl oferujemy DARMOWĄ dostawę na terenie kraju dla wszystkich zamówień złożonych online. Realizujemy także bezpłatną anonimową wysyłkę zamówionych produktów bezpośrednio do Twoich klientów.

 

Rozpoczynając z nami współpracę zyskujesz dostęp do wygodnej formy opłacania zamówień. Dla agencji reklamowych udostępniamy fakturowanie łączne, dzięki któremu zamiast opłacać każde zamówienie z osobna, możesz to zrobić za jednym zamachem na koniec miesiąca.

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje reklamowe. Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce, ale także z firmami z innych krajów Europy. Wysyłki realizujemy codziennie do kilkudziesięciu krajów z całego świata, m.in. do Australii, Austrii, Bułgarii, Filipin, Francji, Holandii, Kanady, Malezji, Niemiec, Norwegii, Singapuru, Szwecji, Włoch i wielu innych.

 

Specjalizujemy się w druku cyfrowym na maszynie HP Indigo 5600, która umożliwia druk kolorami CMYK, a także białym i pomarańczowym. Dzięki wykorzystaniu tej technologii zaoferować możemy bardzo szeroki zakres produktów, które realizujemy w sposób błyskawiczny i opłacalny.

 

Naszymi reprezentacyjnymi produktami są wizytówki, a wśród nich wizytówki Multiloft czy SoftTouch. Wizytówki drukujemy na kilkudziesięciu rodzajach papierów, standardowych i ozdobnych, w ofercie posiadamy szereg uszlachetnień, m.in. folię SoftTouch , dzięki której wizytówki zyskują aksamitną miękkość. Dzięki dostępnemu w naszej drukarni łączeniu nakładów, możliwe jest zamówienie kilku wzorów wizytówek w jednym zamówieniu, co wiąże się oczywiście z niższą ceną.

Kolejny produkt, którym się szczycimy to naklejki i etykiety samoprzylepne, które wykonujemy na foliach i papierach samoprzylepnych, a także na mediach bezklejowych, takich jak folia adhezyjna czy Yupotako Octopus.

 

W swoim parku maszynowym posiadamy także maszyny do druku offsetowego i wielkoformatowego oraz bogato wyposażoną introligatornię. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naprawdę szeroki wachlarz produktów i realizować nawet nietypowe i bardzo wymagające zlecenia. Niezmiennie jednak najważniejsza jest dla nas jakość i terminowość realizacji zleceń.

 

W Drukexpress.pl hołdujemy zasadzie, zgodnie z którą jeżeli przyjmujemy zlecenie do realizacji, to musimy wywiązać się z obietnicy złożonej wobec naszego klienta. W przypadku współpracy z agencjami reklamowymi jest to szczególnie istotne.

 

JAK ZACZĄĆ?

Rozpoczęcie współpracy z Drukexpress.pl jest niezmiernie proste. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza. Uruchomimy konto w naszym intuicyjnym systemie online i od tej pory składać już będziesz zamówienia korzystając z przyznanych rabatów i pozostałych udogodnień.

 

Proste, prawda?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ!