Wizytówki Multiloft HotStamping

zawsze z darmową wysyłką

Wizytówka to wciąż najprostszy a zarazem najbardziej skuteczny sposób na reklamę i przekazanie najważniejszych informacji o jej właścicielu.

 

Proponujemy Państwu wizytówki Multiloft, które są wszechstronne w swej prostej formie! Ich wielowarstwowość sprawia, że są naprawdę wytrzymałe. Posiadamy w ofercie wizytówki zawierające aż do czterech warstw papieru! Dodatkowa możliwość ich zafoliowania zwiększy odporność wizytówek. Do wyboru mamy kilka typów papieru zewnętrznego wizytówki - między innymi pearl i e-photo. Dzięki temu ostatniemu, uzyskają państwo fotograficzną jakość wydruku. Zastosowanie cyfrowego urządzenia drukującego HP Indigo  pozwala nam na gwarancję najwyższej jakości druku w zakresie znacznie wyższym ponad to, co może zaoferować klasyczna drukarka, i to na obu stronach wizytówek Multiloft.

 

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania na obu stronach zdobienia metodą hot stamping, który sprawi, że Państwa wizytówki nie tylko zyskają nowy wymiar estetyczny, ale zapadną w pamięć potencjalnemu klientowi.

 

Aby zamówić nasze ekskluzywne wizytówki wystarczy wybrać parametry produktu, dzięki którym poznamy Państwa oczekiwania co do wszystkich kryteriów wizytówki idealnej. Następnie należy umieścić plik z żądaną treścią lub grafiką, która ma zostać umieszczona na wizytówce i złożyć zamówienie. Wówczas w ciągu kilku dni roboczych wyślemy do Państwa gotowy produkt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.