Wizytówki

Szukasz najlepszego pomysłu na wizytówki dla swojej firmy? W drukexpress.pl znajdziesz szereg rozwiązań, które sprawią, że Twoje przedsiębiorstwo zyska na rozpoznawalności. Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje nawet najbardziej nietypowe wizytówki w różnych kształtach i kolorach. Proponujemy zarówno druk jedno-, jak i dwustronny, co stwarza nieograniczone wręcz możliwości.

Tym, którzy preferują standardowe, dobrze znane rozwiązania, proponujemy wizytówki na papierze kredowym matowym lub błyszczącym. Zastosowanie foliowania zapewni im dodatkową trwałość i odporność na zniszczenie, a jeśli wybierzesz folię SoftTouch, wizytówki dodatkowo zyskają elegancji i ekskluzywności. Wizytówki SoftTouch są aksamitne i miękkie w dotyku, delikatna folia SoftTouch dodaje im wyrazistości i sprawia, że wyglądają po prostu wspaniale.

wizytówki druk białym kolorem wizytówki złocone

Czasy, w których druk wizytówek odbywał się jedynie na kilku rodzajach papieru, bezpowrotnie minęły. Teraz stając przed wyzwaniem stworzenia idealnej wizytówki zastanowić należy się nie tylko nad projektem graficznym, ale także nad idealnym medium, które odpowiednio go wyeksponuje. Tu z pomocą przychodzą papiery ozdobne. Decydując się na wizytówki na papierze ozdobnym do wyboru dostajesz kilkanaście niezwykłych papierów o różnorodnej gramaturze i kolorystyce, które zapewnią projektom odpowiednią głębię i wyrazistość. Jeśli natomiast lubisz naprawdę niebanalne rozwiązania, to z pewnością spodobają Ci się czarne wizytówki. Ich przygotowanie możliwe będzie dzięki wykorzystaniu technologii HP Indigo i druku białym kolorem, który w połączeniu z czarnym papieremstworzy klasyczne połączenie kolorystyczne, niezwykle ponadczasowe i eleganckie, które sprawdzi się w każdym przypadku. Obok takich wizytówek nie da się przejść obojętnie.

Chcąc świadczyć usługi jak najwyższej jakości pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach. Wizytówki wykonujemy na wysokiej jakości papierze, drukujemy w technologii HP Indigo, co sprawia, że kolory nie blakną, a całość wygląda jak w dniu druku nawet po długim okresie użytkowania. W zależności od preferencji wykonane przez nas wizytówki mogą posiadać wykończenie matowe lub błyszczące, oferujemy także niezwykle delikatną i aksamitną w dotyku folię SoftTouch. Nasza maszyna drukarska HP Indigo 5600 posiada szeroki zakres możliwości, dzięki czemu możemy zaproponować najlepsze wizytówki w cenie niejednokrotnie niższej niż u konkurencji. Co więcej, w drukexpress.pl możesz zamawiać kilka wzorów wizytówek w jednym zamówieniu, płacąc za ich łączny nakład a nie za nakłady poszczególnych wzorów. Dzięki temu możesz zamówić wizytówki dla kilku pracowników lub klientów bez przepłacania. Więcej informacji o łączeniu nakładów wizytówek znajdziesz w artykule Łączenie nakładów wizytówek.

Jeśli więc chcesz przygotować ekskluzywne wizytówki dla swojej firmy w świetnej cenie to zapraszamy do naszej drukarni. Oferujemy druk dla agencji reklamowych i innych firm oraz klientów indywidualnych w szerokim zakresie. Stała współpraca z pewnością okaże się dla Państwa korzystna.

SPRAWDŹ