Często zadawane pytania

Tak, w Drukexpress.pl oferujemy wizytówki drukowane na papierach ozdobnych.

Do wyboru mają Państwo ponad 30 różnych papierów ozdobnych. Wiemy, jak wielkie znaczenie odgrywają wizytówki w codziennych kontaktach biznesowych, dlatego też stworzyliśmy tak szeroki asortyment papierów ozdobnych do wyboru. Dzięki niemu z pewnością znajdą Państwo rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb lub, w przypadku agencji reklamowych, do potrzeb Państwa klientów.

Tak, istnieje możliwość dodatkowego foliowania naklejek samoprzylepnych. Foliowanie możliwe jest w przypadku naklejek drukowanych na papierach i foliach samoprzylepnych. Do wyboru mają Państwo foliowanie jednostronne błyszczące, matowe lub foliowanie folią SoftTouch.

Naklejki cięte na wymiar, cięte są na gilotynie do formatu określonego w zamówieniu – mają kształt kwadratowy lub prostokątny, zgodny z wymiarami (szerokość i wysokość) podanymi w zamówieniu.

Naklejki nacinane do kształtu nacinane są przy wykorzystaniu plotera do dowolnego kształtu określonego w projekcie graficznym.

Bez względu na rodzaj zamówionych naklejek, wydrukowane zostaną cyfrowo na maszynie HP Indigo i dostarczone do Państwa bezpłatnie - w Drukexpress.pl dostawa jest darmowa.

Cięcie na pojedyncze użytki to nic innego, jak pocięcie zamówionych przez Państwa naklejek na mniejsze arkusze. Jest to szczególnie wygodne w przypadku zamówień dużej ilości naklejek.

Cięcie na pojedyncze użytki dostępne jest dla naklejek samoprzylepnych nacinanych do kształtu o minimalnym wymiarze 45x45mm, zarówno w zamówieniach indywidualnych jak też składanych prze firmy i agencje reklamowe.

Tak, jest taka możliwość. W drukexpress.pl do produkcji naklejek samoprzylepnych wykorzystujemy także media bezklejowe, takie jak folia adhezyjna (bezklejowa folia elektrostatyczna) czy Yupotako Octopus – papier syntetyczny przylegający do powierzchni dzięki mikrossawkom. Zastosowanie w produkcji naklejek samoprzylepnych mediów bezklejowych pozwala na ich łatwą aplikację, późniejsze usuwanie i repozycjonowanie.

Naklejki samoprzylepne drukujemy cyfrowo na maszynie HP Indigo. Zarówno w przypadku zamówień klientów indywidualnych jak też agencji reklamowych dostawa jest darmowa.

Więcej o stosowanych w Drukexpress.pl mediach bezklejowych przeczytać mogą Państwo w artykule Naklejkowa rewolucja.

Naklejki i etykiety samoprzylepne w Drukexpress.pl wykonujemy na najwyższej jakości foliach i papierach samoprzylepnych. Do wyboru mają Państwo zarówno media błyszczące, jak też matowe. Do standardowego asortymentu mediów samoprzylepnych stosowanych w drukexpress.pl w zeszłym roku dołączyły także media bezklejowe oraz papiery samoprzylepne prążkowane.

Naklejki samoprzylepne to jeden z najczęściej zamawianych w naszej drukarni produktów, doceniają go zarówno klienci indywidualni, jak też agencje reklamowe. Dzięki dużej różnorodności mediów stosowanych przy produkcji naklejek samoprzylepnych, zamówienie idealnej naklejki czy etykiety jest niezmiernie proste.

Naklejki samoprzylepne drukujemy cyfrowo w technologii HP Indigo a ich dostawa jest darmowa.

Więcej o mediach stosowanych przy produkcji naklejek i etykiet samoprzylepnych w Drukexpress.pl przeczytają Państwo w artykule Naklejkowa rewolucja  oraz Materiały samoprzylepne.

YupoTako Octopus to papier syntetyczny o niezwykłych właściwościach. Posiada mikrossawki, dzięki którym przylega do płaskich powierzchni. Dzięki temu, że nie zawiera kleju, nie pozostawia na powierzchni żadnych śladów. Jest bardzo łatwy w aplikacji, róznie łatwo jest go usunąć i umieścić w innym miejscu. Doskonale nadaje się do druku cyfrowego na maszynie HP Indigo.

YupoTako Octopus to jedno z mediów bezklejowych stosowanych przy produkcji naklejek samoprzylepnych dostępnych w ofercie Drukexpress.pl.

 

Tak, w Drukexpress.pl jest taka możliwość, dzięki łączeniu nakładów. W ramach jednego zamówienia mogą Państwo zamówić kilka wzorów naklejek samoprzylepnych o takich samych parametrach, czyli na takim samym podłożu, w takiej samej kolorystyce i z taką samą opcją foliowania.

Dzięki łączeniu nakładów agencje reklamowe mogą zamówić naklejki dla kilku klientów w jednym zamówieniu. Ta opcja połączona z darmową dostawą pozwala sporo zaoszczędzić.

Aby zamówić kilka wzorów naklejek w jednym zamówieniu, podczas jego składania wystarczy podać liczbę wzorów i określić nakład dla każdego z nich, a następnie wgrać pliki dla każdego ze wzorów.

Sposób zamawiania kilku wzorów produktu w ramach jednego zamówienia dokładnie został opisany na przykładzie wizytówek w artykule Łączenie nakładów wizytówek.

W Drukexpress.pl do wyboru mają Państwo kilka rodzajów wizytówek.

W naszej ofercie dostępne są wizytówki standardowe, drukowane na papierze kredowym o gramaturze 350g w opcji błyszczącej i matowej oraz na papierze offsetowym o gramaturze 300g.

Do wyboru mają Państwo także wizytówki na papierze ozdobnym – w przypadku tego produktu czekają na Państwa 33 niezwykłe papiery ozdobne, które nadadzą wyjątkowego wyglądu Państwa wizytówkom.

Dla tych, którzy oczekują nietuzinkowych rozwiązań, przygotowaliśmy wizytówki Multiloft i wizytówki Multiloft Magnet – niezwykle grube, trwałe i z pewnością zapadające w pamięć wizytówki trójwarstwowe. W przypadku wizytówek Multiloft Magnet warstwa spodnia ma dodatkowo właściwości magnetyczne, co umożliwia umieszczenie wizytówki na prawie każdej metalowej powierzchni.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wizytówek dostępnych w ofercie naszej drukarni, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. W Drukexpress.pl oferujemy wsparcie klientom indywidualnym, firmowym i agencjom reklamowym na każdym etapie realizacji zlecenia.

Wizytówki dostępne w ofercie Drukexpress drukowane są cyfrowo na maszynie HP Indigo na kilkudziesięciu rodzajach papierów. W zależności od wybranego rodzaju wizytówek dostępne są różne rodzaje papierów.

 

Wizytówki standardowe w Drukexpress.pl drukujemy na papierze kredowym o gramaturze 350g oraz na papierze offsetowym 300g.

W przypadku wizytówek na papierze ozdobnym do wyboru mają Państwo 33 papiery ozdobne. Dzięki tak bogatemu asortymentowi, zarówno klienci indywidualni, jak też agencje reklamowe, bez problemu stworzą wizytówkę idealną.

Wizytówki Multiloft oraz Multiloft Magnet to wizytówki trójwarstwowe. W tym przypadku warstwy zewnętrzne drukowane są na papierze Multiloft białym, czarnym lub kraft. Warstwa wewnętrzna natomiast to warstwa w jednym z 13 kolorów, dzięki czemu wizytówki Multiloft zyskują kolorowe brzegi.

 

Bez względu na rodzaj wybranych wizytówek wydrukujemy je i dostarczymy do Państwa lub Państwa klienta błyskawicznie, a do tego bezpłatnie - w Druekxpress.pl dostawa jest darmowa.

Wizytówki w Drukepress.pl drukowane sa cyfrowo na maszynie HP Indigo i mogą być foliowane, zarówno jednostronnie, jak też dwustronnie. Do wyboru mają Państwo kilka rodzajów folii. Są to folia błyszcząca, folia matowa oraz niezwykle delikatna i aksamitna w dotyku folia SoftTouch.

Jeśli nie wiedzą Państwo, która folia będzie najlepsza do Państwa projektu lub mają Państwo jakiekolwiek inne pytania dotyczące dostępnych w Drukexpress.pl wizytówek, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta: http://drukexpress.pl/kontakt1/

Oczywiście. Oferta zamieszczona w naszej drukarni internetowej obejmuje najczęściej zamawiane przez klientów produkty, jednak nie jest to nasza pełna oferta. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem produktu, który nie został wymieniony w drukarni online, prosimy o kontakt z Burem Obsługi Klienta pod adresem mailowym biuro@drukexpress.pl .
W Drukexpress.pl staramy się dostosować do wymagań naszych klientów. Bez względu na to czy mamy do czynienia z Agencją reklamową czy klientem końcowym.

Tak, drukexpress.pl posiada w ofercie wizytówki z kolorowymi brzegami. Są to tzw. wizytówki Multiloft. Znaleźć je można tutaj: http://drukexpress.pl/produkty/pokaz/wizytowki_multiloft .
Wizytówki Multiloft produkujemy niezmiennie od wielu lat a ich popularność z roku na rok rośnie. W Naszej drukarni wizytówki Multiloft kupią Państwo w bardzo dobrych cenach a dostawa jest bezpłatna. Mizytówki Muultiloft drukujemy na maszynie cyfrowej HP Indigo.

Wizytówki Multiloft dostępne w naszej ofercie to wizytówki o gramaturze 810g/m2. Tak wysoka gramatura osiągana jest poprzez połączenie 3 warstw, z których każda posiada gramaturę 270g/m2. Wizytówki Multiloft drukujemy  w naszej drukarni na cyfrowej maszynie HP Indigo. Wysyłka produktów jest zawsze błyskawiczna i darmowa.

Minimalny nakład w przypadku wizytówek Multiloft to 50 sztuk. Zachęcamy jednak do zapoznania się z pełną ofertą, w przypadku większych nakładów ceny za pojedynczy egzemplarz spadają. 
http://drukexpress.pl/produkty/pokaz/wizytowki_multiloft 

Wizytówki Multiloft składają się z 3 warstw, z których każda może być w innym kolorze. W przypadku warstw przedniej i tylnej, do wyboru są 3 kolory papieru: biały, czarny i kraft. Środkowa warstwa może być w jednym z 13 kolorów. Pełna lista kolorów przekładek najduje się na stronie produktu:
http://drukexpress.pl/produkty/pokaz/wizytowki_multiloft 

W razie dodatkowych pytań dotyczących Wizytówek Multiloft zapraszamy do kontaktu z naszą drukarnią.

W ofercie naszej drukarni mogą Państwo wybierać spośród 13 kolorów przekładek. Te kolory to: pomarańczowy, żółty, różowy, pastelowy różowy, fioletowy, niebieski, turkusowy, zielony, pastelowy zielony, czarny, czerwony, biały i kraft. Wizytówki Multiloft doskonale wyglądają w większości połączeń. Warto pamiętać o tym by kolorystyka brzegów wizytówek dostosowana była do projektu graficznego. 

Tak, w naszej drukarni cyfrowej jest taka możliwość w przypadku zamówienia wizytówek na takim samym papierze, z takim samym rodzajem zadruku i z tym samym typem uszlachetnienia. Aby to zrobić, podczas składania zamówienia należy podać ilość wzorów – czyli ilość rodzajów wizytówek, które będą zamawiane, oraz nakład każdego z rodzajów. Dokładną instrukcję dotyczącą tego, jak złożyć zamówienie z kilkoma wzorami wizytówek znajdą Państwo w artykule Łączenie nakładów wizytówek.
Dzięki łączeniu nakładów wizytówek można sporo zaoszczędzić. Zwłaszcza, że wszytkie zamówienia objęte są darmową wysyłką.

Pod względem technologicznym etykiety i naklejki samoprzylepne to w zasadzie ten sam produkt i obie nazwy stosowane mogą być wymiennie. Bez względu na nazwę jaką zastosują Państwo podczas składania zamówienia, etykiety i naklejki samoprzylepne wydrukujemy na czas i wyślemy do Państwa darmową wysyłką.

Tak, możemy wydrukować taki projekt. Drukujemy na maszynie HP Indigo 5600, która daje możliwość zadruku kolorami palety CMYK, a także białym i pomarańczowym. Dzięki innowacyjnej technologii, którą oferuje HP Indigo ( o tym więcej tutaj: http://drukexpress.pl/artykul/pokaz/hp_indigo ) jesteśmy w stanie wykonać szerokie spektrum produktów. Współpracujemy z wymagającymi klientami. Agencje reklamowe, małe i duże przedsiębiorstwa, projektanci i graficy - to nasz chleb powszedni.

Personalizacja druku to możliwość przygotowania druków, w których każdy egzemplarz wydruku ma indywidualne, zmienne dane. Egzemplarze personalizowane mogą różnić się pojedynczym elementem, ale mogą też mieć cały szereg elementów zmiennych. W drukexpress.pl drukujemy prace takie jak bilety ze zmienną numeracją, zaproszenia, wysyłka  masowa, formularze z kodami kreskowymi itp.

Więcej informacji na temat personalizacji znajdą Państwo w artykule Personalizacja - co to takiego?

Personalizować można tak naprawdę wszystkie produkty, jednak najczęściej personalizację stosuje się w drukach małego formatu jak np. zaproszenia, umowy, identyfikatory, naklejki adresowe itp. W naszej drukarni wykorzystujemy maszynę cyfrową HP Indigo, która w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem i doświadczeniem naszego zespołu, umożliwia nam szybką i wydajną produkcję nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Personalizowane elementy są poddawane rygorystycznym procesom weryfikacji by mieć pewność, że do klienta dotrze kompletny zestaw druków. 
Wszystkie zamówienia wysyłamy do klientów darmową dostawą.

Personalizacji mogą podlegać dane tekstowe, jak np. imiona i nazwiska, dane adresowe, i do tego typu danych najczęściej sie ją stosuje. Można jednak personalizować wydruki kodami kreskowymi, kolorem czy grafiką – możliwości jest naprawdę wiele. W naszej drukarni cyfrowej jesteśmy w stanie zrealizować większość zleceń z jakimi się spotykamy. Zapraszamy do kontaktu z nami a odpowiemy na wszystkie pytania.
http://drukexpress.pl/kontakt1/ 

Rodzaje uszlachetnień wymienione przy każdym z produktów to te najpopularniejsze i z całą pewnością możliwe do wykonania dla danego produktu. Jeśli jednak rozważają Państwo innego rodzaju uszlachetnienie dla swojego projektu, prosimy o przesłanie zapytania na adres biuro@drukexpress.pl a pracownicy naszej drukarni podpowiedzą jakie są możliwosci. Jeśli wykonanie danego uszlachetniania będzie możliwe, przygotujemy indywidualną ofertę cenową. 

W ofercie naszej drukarni internetowej w każdym z produktów zamieszczone zostały zalecane przez nas papiery. W niektórych przypadkach możliwe jest jednak wykonanie wydruku także na innych papierach – jeśli są Państwo zainteresowani taką opcją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. 
http://drukexpress.pl/kontakt1/ 

Jeśli nie są Państwo pewni jak wygląda dany papier, jaką ma strukturę, czy będzie pasował do przygotowanego projektu, mogą Państwo zamówić wzornik papierów, który ułatwi podjęcie decyzji. Wzornik papierów ozdobnych dostępnych w ofercie drukarni drukexpress.pl zamówić Państwo mogą bezpośrednio na stronie serwisu: http://drukexpress.pl/produkty/pokaz/wzornik_papierow_ozdobnych

Jeśli są Państwo zainteresowani papierami, które nie znajdują się w tym wzorniku, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio do naszej siedziby, która mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kwidzyńskiej 6E.

Tak, na Państwa życzenie możemy wykonać wydruk próbny (tzw. proof) . Usługa ta jest dodatkowo płatna. Aby skorzystać z opcji wydruku próbnego prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
http://drukexpress.pl/kontakt1/ 
W Drukexpress.pl staramy się podpowiadać optymalne rozwiązania w zakresie druku.

Tak, Drukexpress.pl oferuje wykonanie projektu graficznego. W sprawie wyceny oraz przygotowania projektu prosimy o kontakt mailowy: biuro@drukexpress.pl

Pierwszy etap to złożenie i opłacenie zamówienia oraz wgranie plików. Następnie przechodzimy do sprawdzenia Państwa plików i ich akceptacji – ten etap to tzw. prepress. Po nim następuje kluczowy etap realizacji zamówienia w drukarni czyli produkcja: to na tym etapie następuje wydruk projektów oraz prace dodatkowe, takie jak cięcie, bindowanie, laminowanie, szycie, klejenie itp. Ostatnim etapem jest wysyłka gotowych produktów na podany podczas składania zamówienia adres.
Na każdym etapie realizacji zamówienia nasi klienci mają możliwość sprawdzania postępów prac. 
Klienci zarejestrowani w sklepie on line, mogą sprawdzać status zamówienia w intuicyjnym panelu klienta .
O zmianach statusów zamówień, informujemy klientów drogą mailową zaś w każdym momencie mogą Państwo skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Status zamówienia można sprawdzić w dowolnym momencie po zalogowaniu się na swoje konto w naszej drukarni internetowej. Informacja o statusie zamówienia wyświetlana jest w panelu klienta obok numeru zamówienia. Statusy zamówień z drukarni internetowej wysyłane są do klientów również drogą mailową.
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Drukarni  w przypadku dodatkowych pytań.

Termin realizacji dla każdego zamówienia podawany jest w dniach roboczych i liczony jest od daty złożenia zlecenia w systemie drukexpress.pl, przesłania poprawnych plików do druku oraz ich zaakceptowania przez naszą drukarnię.

W przypadku zamówienia skompletowanego do godziny 10:00, tzn. złożonego i z zaakceptowanymi plikami, podany termin realizacji obejmował będzie również dzień złożenia zamówienia. Jeżeli zamówienie zostanie skompletowane po godzinie 10:00, termin realizacji liczony będzie od następnego dnia roboczego.

Podany w systemie termin realizacji nie uwzględnia czasu wysyłki.
Proszę pamiętać, że składając zamówienie w systemie drukarni on line dostępnym na www.drukexpress.pl pliki od razu trafiają do weryfikacji przez nasz dział graficzny.  To przyspiesza realizację zamówień.

 

Tak, jest taka możliwość. Niektóre produkty z oferty naszej drukarni możemy zrealizować w terminie krótszym niż wynika to z terminu określonego w systemie online. O możliwość wykonania produktu w terminie express prosimy pytać Biuro Obsługi Klienta – dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT: http://drukexpress.pl/kontakt1/

Realizacja zlecenia w terminie ekspresowym jest usługą dodatkowo płatną.

Oczywiście istnieje możliwość anulowania zamówienia, ale tylko w przypadku kiedy nie trafiło ono jeszcze do produkcji. Chęć anulowania zlecenia prosimy możliwie jak najszybciej kierować na adres biuro@drukexpress.pl
Nasza drukarnia charakteryzuje się bardzo szybkim czasem realizacji zleceń. Większość prac realizujemy tego samego dna roboczego, w związku z tym prosimy o kontakt z nami tak prędko jak to tylko jest możliwe.
W przypadku gdy zlecenie anulowania druku dotrze do nas zanim uruchomimy druk, anulowanie zlecenia nie będzie się wiązać z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 

Zamówienie, które nie zostało opłacone (w przypadku płatności przelewem) pozostaje aktualne przez okres 30 dni. Po upływie tego czasu zlecenie zostanie anulowane. 
Jeśli potrzebują Państwo więcej czasu na dokonanie płatnosci za dane zlecenie  prosimy o kontakt  z nami. 
Agencje reklamowe i podmioty firmowe zapraszamy do kontaktu jeśli chcą Państwo nawiązać współpracę z nami w ramach płatności terminowych. 

 

Oferowane w naszej drukarni internetowej formy wysyłki obejmują tylko przesyłki na terenie kraju i są to przesyłki darmowe. Możemy oczywiście wysłać zamówione przez Państwa druki także poza granice Polski. Aby skorzystać z takiej formy wysyłki bądź uzyskać dodatkowe informacje na jej temat prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
Na codzień realizujemy wysyłki do kilkudziesięciu krajów świata - wysyłka Państwa na drugi konieć kuli ziemskiej, paczki nie będzie dla nas problemem.
Szczegóły dotyczące rodzajów dostaw, dostępne są tutaj

Oczywiście. Oferta zamieszczona w naszej drukarni internetowej obejmuje najczęściej zamawiane przez klientów produkty, jednak nie jest to nasza pełna oferta.
Współpracujemy z szerokim gronem agencji reklamowych, firm eventowych i przedsiębiorstw z branży reklamowej.
Codziennie spotykamy się z produktami, które wymykają się standardom. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem produktu, który nie został wymieniony w drukarni online, prosimy o kontakt z Burem Obsługi Klienta pod adresem mailowym biuro@drukexpress.pl
Szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj.

Tak, Drukexpress.pl oferuje wykonanie projektu graficznego. W sprawie wyceny oraz przygotowania projektu prosimy o kontakt mailowy: biuro@drukexpress.pl

Nie, w naszej drukarni internetowej nie trzeba posiadać konta. Zamówienie można złożyć bez rejestracji.
Założenie konta jest proste a umożliwia skorzystanie z pełnej funkcjonalności systemu on line. 
Mają Panstwo dostęp do historii swoich zamówień. W łatwy sposób można je ponawiać. Baza adresów wysyłek i odbiorców  umożliwia jeszcze szybsze realizowanie zamówień dla częstych klientów.
Zapraszamy do założenia konta na www.drukexpress.pl 

Tak, od razu po założeniu konta w drukexpress.pl jest ono aktywne. Od tej pory mogą Państwo składać zamówienia. 
Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji zleceń, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Terminów Realizacji lub do kontaktu z