Naklejki samoprzylepne

 

Druk to nasza pasja. W codziennej pracy podejmujemy się różnych wyzwań i zawsze stawiamy na najwyższą jakość i dbałość o estetykę wykonania. W ofercie drukexpress.pl znaleźć można tylko produkty, na których naprawdę się znamy. Jednym z nich są naklejki samoprzylepne różnego typu, rozmiaru i przeznaczenia. Wachlarz ich zastosowań jest niezwykle szeroki, dlatego też cieszą się dużym zainteresowaniem. Z powodzeniem mogą być stosowane jako element promocyjny firmy, ale także jako dekoracja przedmiotów codziennego użytku.

Do produkcji naklejek i etykiet samoprzylepnych wykorzystujemy folie i papiery samoprzylepne. Są to zarówno materiały o wykończeniu matowym, jak też błyszczącym, które z jednej strony pokryte są trwałym klejem, co gwarantuje odpowiednie przymocowanie do każdego typu podłoża. Wszelkie media, które stosujemy przy produkcji naklejek i etykiet samoprzylepnych są wytrzymałe i odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników. To sprawia, że mogą być z powodzeniem stosowane w wielu branżach bez obaw o ich przypadkowe zniszczenie lub uszkodzenie. Posiadamy również podłoża specjalnego przeznaczenia, jak papier DEEP FREEZE - z klejem do mrożonek i chłodzenia oraz karton biały błysk 170g - najgrubszy dostępny papier samoprzylepny. Wzbogaciliśmy swoją ofertę również o papiery FLUO w kolorze pomarańczowym i żółtym, papiery ekologiczne Materica Kraft i Woodstock Betulla oraz Tintoretto Black - czarny, samoprzylepny papier celulozowy idealny do druku białym kolorem.

 

Naklejka czy etykieta to jednak nie tylko materiał – to przede wszystkim wydruk. Bez względu na to, czy naklejka zawiera tylko elementy graficzne, czy ważne informacje tekstowe, np. o produkcie na którym zostanie umieszczona, muszą być one odpowiedniej jakości i trwałości - tak, aby nie wyblakły po dłuższym czasie. Taką jakość wydruku gwarantuje stosowana w drukexpress.pl technologia HP Indigo. Wysoka jakość to nie jedyna zaleta tej maszyny do druku cyfrowego. HP Indigo umożliwia druk białym kolorem, dzięki czemu możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowe projekty, a wykonane przez nas naklejki i etykiety samoprzylepne będą zachwycać.

W drukexpress.pl realizujemy zlecenia dla klientów biznesowych i indywidualnych, a także druk dla agencji reklamowych. Korzystając z naszych usług można liczyć na atrakcyjne ceny, krótki czas realizacji i wysoką jakość produktów. Wykorzystywana przez nas nasza maszyna drukarska HP Indigo daje szerokie spektrum możliwości. W naszej ofercie znajduje się między innymi druk białym kolorem, a także przygotowywanie produktów poligraficznych z wykorzystaniem technologii Multiloft, co stwarza jeszcze większe pole do popisu. Sprawdź!

 

SPRAWDŹ