Wizytówki Multiloft

Odpowiednio przygotowane wizytówki to podstawowy element wizerunku każdego przedsiębiorstwa, dlatego zdaj się na profesjonalną drukarnię, które dostarczy Ci produkt trwały i wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe wizytówki, nietypowe wizytówki różnego rodzaju, jak i grube wizytówki Multiloft. Te ostatnie są najlepszym rozwiązaniem gdy stwierdzisz, że tradycyjne wizytówki to za mało. Niezwykle atrakcyjna dla agencji reklamowych jest możliwość łączenia kilku wzorów wizytówek w jednym zamówieniu.

 

Czym wyróżniają się wizytówki Multiloft? Przede wszystkim wykonywane są z papieru powstałego z połączenia kilku sklejonych ze sobą arkuszy w różnych kolorach (aż do czterech warstw papieru!). Zewnętrzne warstwy utrzymane są często w odcieniach bieli, choć dostępne są także kolory kraft – naturalny kolor „eko” – oraz czarny. Wewnętrzną warstwę stanowi natomiast karton barwiony w masie, co pozwala na stworzenie bardzo ciekawej kompozycji z kolorowym brzegiem. Grube, czarne wizytówki, do tego druk białym kolorem i jaskrawy, kolorowy rdzeń – to brzmi intrygująco, prawda? W technologii Multiloft można łączyć różne barwy tworząc bardzo indywidualne propozycje. Do wyboru jest aż 13 kolorów rdzenia. Wizytówki wykonane tą metodą to z pewnością wizytówki ekskluzywne, które pozwolą wyróżnić się na tle innych firm działających w tej samej branży. Dzięki stosowanemu łączeniu materiałów są twardsze i grubsze w porównaniu do wizytówek tradycyjnych. Dodatkową zaletą tego rodzaju wizytówek jest możliwość uszlachetnienia zewnętrznych warstw metodą hot stampingu. Hot stamping to nie tylko złocenie, posiadamy w swojej ofercie również folie srebrną oraz miedzianą.

ekskluzywne wizytówki multiloft wizytowki multiloft nadruk pomarańczowy

 

Wizytówki Multiloft to produkt, który z pewnością zapada w pamięć. Jeśli jednak uznasz, że to nie wystarczy, aby zrobić odpowiednie pierwsze wrażenie, skorzystaj z Multiloft Magnet. Co to takiego? To wizytówki magnetyczne. Stworzone są w tej samej technologii łączenia kilku warstw, co standardowe wizytówki Multiloft, z tą różnicą, że tylną warstwę stanowi tu magnes. Wizytówki Multiloft Magnet to idealny sposób, aby najważniejsze kontakty były zawsze pod ręką: na tablicy magnetycznej, na metalowej szafce czy choćby na lodówce. To rozwiązanie dla osób odważnych, myślących nieszablonowo, które chcą dać się zapamiętać.

 

Drukexpress.pl oferuje szeroki zakres usług, a wykorzystywana przez nas maszyna drukarska HP Indigo 5600 umożliwia wykonanie nawet najbardziej nietypowych projektów poligraficznych. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę wykorzystując nowe rozwiązania z dziedziny poligrafii. Jesteśmy doskonałym partnerem i profesjonalną drukarnią dla agencji reklamowych, a współpraca z nami opiera się na dbałości o jakość i obustronnym zadowoleniu z realizowanych usług. Oferujemy wysoką jakość produktu, niskie ceny i krótki czas realizacji. Stawiamy na dbałość o klienta i doradzamy w doborze najlepszych rozwiązań. Drukexpress.pl to odpowiedni wybór!

SPRAWDŹ