Zdrapki - doskonały produkt dla agencji reklamowej

Jesteś właścicielem agencji reklamowej i szukasz ciekawej formy umożliwiającej wypromowanie Twoich usług? Jeśli tak, zastanów się nad wprowadzeniem do swojej oferty kuponów ze zdrapką. Ta oryginalna forma reklamy sprawi, że w okamgnieniu wyróżnisz się spośród konkurencji. Zainteresowany?

kupon - zdrapka zdrapka reklamowa

 

Kupony ze zdrapką — dlaczego warto?

Zdrapki reklamowe pozwalają zainteresować potencjalnego klienta nowym produktem, czy kampanią (jak to ma miejsce w przypadku agencji reklamowych). Co więcej, kupony - zdrapki angażują potencjalnych nabywców do działania. To z kolei sprawia, że konsumenci zapamiętują daną markę. Dzięki temu masz realną szansę na dotarcie do większej ilości osób zainteresowanych ofertą Twojej agencji reklamowej. Jak wiadomo — pozyskanie nowych klientów jest jednym z kluczowych czynników umożliwiających maksymalizację zysku każdej firmy.

 

DrukEXPRESS stawia przede wszystkim na wysoką jakość, od lat niezmiennie realizując druk dla agencji reklamowych. Naszym priorytetem jest zadowolenie zarówno agencji jak i klienta końcowego, w związku z czym nie możemy pozwolić sobie na żadne zaniedbanie. Zdrapki oferowane przez DrukEXPRESS zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie ulegały łatwo uszkodzeniom i jednocześnie były miękkie do zdrapania. Pod zdrapką może się znaleźć zarówno treść, kody QR, grafika, jak i piktogramy.

zdrapka druk kupony - zdrapki

 

Dane techniczne zdrapek

Realizowane formaty kuponów - zdrapek mogą osiągać nawet 300 × 430 mm. Dzięki temu możesz spersonalizować kupony, dostosowując je dokładnie do potrzeb swojego klienta. Pierwszym etapem produkcji zdrapek jest wydruk projektu zawierającego informację, jaką zleceniodawca chce ukryć. Może to być stałe pole o identycznej treści dla wszystkich wydruków lub opcjonalnie takie, które będzie zawierało personalizację, będąc np. unikalnym dla każdego kuponu kodem do wykorzystania w sklepie internetowym. Ostatnim krokiem jest zakrycie wspomnianego pola zdrapką.

Kupony - zdrapki dostępne w naszej ofercie można opatrzyć zdrapkami (mowa o samym polu “do zdrapania”) w następujących rozmiarach:

  • 45 × 10 mm
  • 40 × 8 mm
  • 35 × 7 mm

Przed naniesieniem pola samej zdrapki, możemy również zastosować dowolne foliowanie, by jeszcze bardziej podnieść walory estetyczne oraz trwałość końcowego produktu.

Agencja reklamowa powinna słynąć z nietypowych rozwiązań. Mamy na myśli nie tylko oryginalne pomysły przedstawiane swoich klientom, ale również formę własnej reklamy. Gdy potencjalny konsument ją zauważy, z pewnością będzie chciał skorzystać z usług takiej agencji reklamowej. Dlaczego? Będzie wiedzieć, że placówka ta zaproponuje mu równie kreatywną formę reklamy jego własnej firmy, co umożliwi mu dotarcie do większej ilości klientów. Małe wizytówki ze zdrapką, duże pocztówki z polem do zdrapania - przy oferowanej przez nas rozpiętości rozmiarów, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

ZAMÓW JUŻ DZIŚ!