Magnesy reklamowe - postaw na nowoczesną formę reklamy

Właściwe plany marketingowe są podstawą efektywnego działania przedsiębiorstw w każdej branży. By móc odnieść spektakularne efekty, warto postawić na proste, efektywne nośniki reklamy, jakim są magnesy reklamowe. Dlaczego produkty te cieszą się tak dużą popularnością? Przyjrzyjmy się im z bliska.

magnesy własny kształt magnesy reklamowe

 

Krótka charakterystyka magnesów reklamowych

Druk wykonywany na magnesach reklamowych to usługa, która charakteryzuje się wysoką jakością oraz precyzją wykonania. Każdy projekt realizowany jest wedle indywidualnych wytycznych, a nie odgórnie przyjętych schematów. Finalne produkty zachwycają dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Intensywność barw i wyrazistość nadruku dzięki technologii HP Indigo, trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne zagwarantowane dodatkowym foliowaniem to jedne z ważniejszych walorów. Magnesy to jednak przede wszystkim niezwykle oryginalna forma reklamy o wszechstronnym wykorzystaniu.

magnesy reklamowe druk magnesy reklama

 

Dopasowanie magnesów do indywidualnych wymagań

W produkcie “magnesy reklamowe” druk wykonywany jest zarówno na papierze magnetycznym o grubości 330 mikronów, jak również na magnesach o grubości 0,4 mm i 0,6 mm. Dzięki możliwości nanoszenia wydruku na magnesy możemy zdecydować się na wybór grubszych modeli niż sam papier magnetyczny, które bez wątpienia będą cechować się podwyższoną trwałością.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj również cięcie ploterowe. To technologia, która umożliwia wykonanie magnesów reklamowych w standardowych, klasyczny formach, takich jak koło, kwadrat czy prostokąt, jak również w wielu niestandardowych, dowolnie wybranych kształtach zaprojektowanych przez Ciebie lub Twojego klienta! Dzięki temu możemy dokonać wyboru kształtu magnesu reklamowego, który w zdecydowany sposób pozwoli na wyróżnienie się na tle konkurencji i innych oferowanych gadżetów reklamowych.

 

Magnesy reklamowe cieszą się ogromną popularnością i szerokim zastosowaniem. Jako nośnik Twojej reklamy mogą być wykorzystywane w domu, pracy, szkole, zdobiąc wiele, różnorodnych elementów, dzięki czemu na pewno nie zostaną zapomniane. Wraz z nimi zaś... Twoja marka!

Wprowadź wysokiej jakości magnesy reklamowe do swojej oferty i zaskocz własnych klientów nowoczesnymi i designerskimi rozwiązaniami reklamowymi.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ!