Papiery ekologiczne

 

Papiery Nautilus

W dobie szybkiego rozwoju cywilizacyjnego troska o środowisko naturalne jest kwestią niezwykle istotną. Jako drukarnia realizująca zamówienia na druk dla agencji reklamowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Twoich klientów, którzy ochronę przyrody stawiają na pierwszym miejscu, zadbaliśmy o to by w naszej ofercie znalazły się ekologiczne papiery Nautilus. Wyprodukowane w 100% z makulatury, bez użycia wybielaczy optycznych, zadowolą nawet najbardziej świadomego klienta. Doskonale sprawdzą się zarówno w druku materiałów reklamowych stosowanych wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Ekologiczne papiery Nautilus i Munken
 

Zastosowanie papierów Nautilus

Papiery niepowlekane Nautilus charakteryzują się bardzo wysoką nieprzezroczystością oraz przyjaznym dla oka odcieniem bieli. Rodzina papierów Nautilus to długowieczne papiery o niezwykle gładkiej powierzchni, które doskonale nadają się nie tylko do druku cyfrowego, ale również laminowania, cięcia, dziurkowania, sztancowania czy szycia. Idealnie sprawdzają się więc nie tylko dla prostych produktów jak zaproszenia, ulotki, plakaty czy papier firmowy. Równie rewelacyjnie prezentują się jako medium do metek prostych, metek sztancowanych, kalendarzy czy nawet katalogów szytych. Ogromny wachlarz możliwości dla ich zastosowań w połączeniu z szerokim wyborem gramatur oraz wyjątkową jakością druku, pozwalają na tworzenie niebanalnych materiałów reklamowych.
 
Oferujemy dwa rodzaje papierów Nautilus:
  • Nautilus Classic o białości CIE 112 w gramaturach: 120g, 160g, 250g oraz 300g.
  • Nautilus Super White o białości CIE 150 w gramaturach: 135g, 250g, 350g.

Ekologiczny papier Nautilus Ekologiczny papier Munken

Papiery Munken

Posiadamy w swojej ofercie również niepowlekane papiery Munken. Produkowane z mas celulozowych oraz drzewnych, dzięki jedwabiście gładkiej powierzchni, pozwalają na uzyskanie wydruków o bardzo naturalnym charakterze:
  • Munken Kristall (120g, 300g) to seria papierów o śnieżnobiałym odcieniu uwydatniającym kontrast wydruków.
  • Munken Lynx (120g, 150g, 300g) to ekskluzywne papiery niepowlekane o naturalnym odcieniu bieli, idealne do wydruków wysokiej jakości.
  • Munken Lynx Rough (150g, 300g) są papierami w kolorze naturalnej bieli i o wyższym stopniu spulchniania, który obniża masę publikacji.
  • Munken Polar Rough (150g, 300g) cechuje śnieżnobiały odcień oraz dzięki spulchnianiu, jest także niezwykle naturalny w dotyku.
  • Munken Pure (150g, 300g) to przede wszystkim piękny kremowym odcień.
  • Munken Pure Rough (150g, 170g, 300g) o kremowym odcieniu charakteryzuje się również zwiększonym stopniem spulchnienia.

Papiery Munken Papier Munken

 

NOWOŚĆ! Papiery Muskat

Ekologiczny papier Muskat to niezwykle kreatywne podłoże, które sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzeba świadomego charakteru. Produkowany w 100% z włókien wtórnych bez wątpienia wpisuje się w tak popularny dziś trend ekologiczny.
papier ekologiczny muskatpapiery ozdobne Muskat

 

Produkty

Papiery Munken oraz Muskat podobnie jak ekologiczne papiery Nautilus idealnie sprawdzają się w produktach zaproszeń, ulotek, plakatów oraz wielu innych. Znajdują jednak zastosowanie także w druku biletów, notesów czy katalogów. Pełną listę produktów w których mogą Państwo wybrać papiery Nautilus oraz  papiery Munken prezentujemy poniżej:
 
Ulotki składane Nautilus Munken MuskatMetki proste Nautilus Munken MuskatMetki Sztancowane Nautilus MunkenZaproszenia Nautilus Munken MuskatUlotki express Nautilus MunkenPlakaty express Nautilus MunkenKalendarz spiralowany Nautilus MunkenKalendarz Biurkowy Exclusive Nautilus Munken Bilety Munken MuskatWizytówki Hot Stamping Munken MuskatKatalogi klejone pur Munken MuskatPapier firmowy NautilusKatalog szyty NautilusWizytówki na papierze ozdobnym MuskatUlotki ozdobne MuskatWizytówki MunkenUlotki składane Sleeking MunkenPocztówki MunkenNotes spiralowany MunkenNotes klejony Munken