Ulotki syntetyczne

zawsze z darmową wysyłką

Drukexpress posiada w swojej ofercie wysokiej jakości ulotki syntetyczne, przeznaczone do realizacji najbardziej wymagających materiałów reklamowych. Bez wątpienia można je określać jako ulotki do zadań specjalnych. Jeśli zależy Państwu na produkcie, na którym nadruk będzie charakteryzował się wysoką jakością, zachowa kolory oraz wyrazistość, niezależnie od warunków w jakich będzie wykorzystywany, wybór ulotek syntetycznych będzie idealnym rozwiązaniem.

 

Technologia druku na papierze syntetycznym sprawia, że ulotka jest wodoodporna, bez trudu zniesie wszelkie warunki atmosferyczne w tym śnieg i deszcz, promieniowanie UV, działanie tłuszczy, a także jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak otarcia i zarysowania. Ulotki syntetyczne są najlepszym rozwiązaniem dla wydruku zewnętrznych materiałów reklamowych, kart restauracyjnych, biletów wstępu, numerów startowych, identyfikatorów, map, etykiet dla roślin - wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka trwałość i odporność, w celu zachowania najwyższej estetyki i jakości prezentowanych materiałów.

 

Drukarnia oferuje szeroki zakres formatów druku od A6 aż do plakatu A3, a także możliwość doboru grubości papieru Synaps OM w zakresie od 135 do aż 450 g. Realizowana jest również usługa druku ulotek niskonakładowych.

Zmieniono na poprawną wartość