Katalogi szyte

zawsze z darmową wysyłką

Katalogi szyte, wykonywane w druku cyfrowym, to jeden z najlepszych i najpopularniejszych sposobów przygotowywania wszelkiego rodzaju publikacji. Wyróżnia je przede wszystkim doskonała jakość, wierne oddanie kolorów oraz trwałość, która sprawia, że na będą mogły na długo pozostać z klientem.

W naszej drukarni zamówią Państwo dokładnie taki katalog, jakiego potrzebują. Do wyboru są 3 formaty: A4, A5 i A6. Każda strona zadrukowywana jest w technologii druku cyfrowego. Wedle preferencji okładka może zostać dodatkowo zafoliowana. Stosowana przez nas maszyna HP Indigo daje szeroki wachlarz możliwości, w tym także niezwykle nowatorskie rozwiązanie – druk białym kolorem. Umożliwia także druk bardzo małych nakładów, co sprawia, że możemy zrealizować nawet bardzo nietypowe zamówienia.

Zmieniono na poprawną wartość
  • :
Zmieniono na poprawną wartość
Zmieniono na poprawną wartość
Zmieniono na poprawną wartość
Nakład
{{paramOperator.param.value.value}}
Zamów do godz. wyślemy:
{{controller.focusCartElementCols[$index+1].realizationObject.dayName}} {{controller.focusCartElementCols[$index+1].realizationObject.date.substr(8,2)}}.{{controller.focusCartElementCols[$index+1].realizationObject.date.substr(5,2)}}.{{controller.focusCartElement.realizationObject.date.substr(0,4)}}r.
{{paramOperator.param.value}}
netto netto