O nas

Jakość przede wszystkim!

Drukexpress.pl to drukarnia internetowa specjalizująca się w druku cyfrowym, obecna na rynku poligraficznym od maja 2004. Od początku działalności stawiamy na najwyższą jakość realizowanych zleceń. Wiemy, że to doskonała jakość druków w największej mierze odpowiada za sukces każdej realizacji.

Kierując się tą ideą nieustannie śledzimy dostępne rozwiązania technologiczne i rozbudowujemy nasz park maszynowy. Wyposażenie Drukexpress.pl obejmuje szereg maszyn do druku cyfrowego, wśród których prym wiedzie HP Indigo 5600, zapewniająca druk w jakości porównywalnej do druku offsetowego. Drukexpress.pl to także bogato wyposażona introligatornia, a w niej foliarki, oklejarki, bindownice, plotery tnące i wiele, wiele innych – z takim zapleczem wykonać możemy niemal każde zlecenie.

Bez względu na to, jak bardzo chwalić będziemy maszyny, należy pamiętać, że za sukcesem naszej drukarni stoją przede wszystkim ludzie. Zespół Drukexpress.pl to grono profesjonalistów, którzy dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu realizują nawet najśmielsze wyzwania stawiane przez naszych klientów.

zespół Drukexpress stoisko Drukexpress na targach

W trosce o jak najwyższy poziom realizacji każdego zlecenia skupiamy się nie tylko na etapie produkcji, ale dbamy o wszelkie aspekty okołoprodukcyjne. Zapewniamy terminowość realizacji, gwarantujemy darmową dostawę na terenie kraju dla wszystkich zamówień złożonych online, oferujemy wachlarz możliwości składania zamówień (osobiście, poprzez sklep online, e-mail, telefon czy chat z konsultantem), a nasz Dział Obsługi Klienta świadczy nieustanną pomoc w kwestiach związanych ze składaniem zamówień, przygotowaniem plików do druku i innych, w których potrzebują Państwo wsparcia.

 

Bogaty asortyment

Drukarnia to nie tylko ulotki, wizytówki i plakaty. To cały szereg produktów małego i wielkiego formatu, to różnorodność podłoży do druku, to bogactwo możliwości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wzbogacamy nie tylko park maszynowy, ale także asortyment oferowanych produktów. Wśród najpopularniejszych znaleźć można choćby wizytówki w kilku odsłonach: od standardowych, poprzez wizytówki na papierach ozdobnych, wizytówki Multiloft: ekskluzywne, grube, trójwarstwowe wizytówki z kolorowymi krawędziami, na wizytówkach magnetycznych kończąc. Naklejki i etykiety samoprzylepne, zaproszenia, plakaty, katalogi szyte i klejone, kalendarze to tylko niektóre oferowane przez Drukexpress.pl produkty.

Bogactwo podłoży do druku stosowanych w naszej drukarni, jak też ogrom możliwości technologicznych, których dostarcza HP Indigo 5600 powodują, że zamawiane druki nie muszą być standardowe, nudne, takie jak wiele innych.

Czarne wizytówki z białym kolorem? Zaproszenie z żywym, jaskrawym odcieniem pomarańczowego? W Drukexpress.pl to nie problem.

etykiety samoprzylepne na papierze prążkowanym wizytówki multiloft

 

Dla kogo to wszystko?

W Drukexpress.pl przykładamy ogromną wagę do każdego zlecenia. Realizujemy zarówno duże zamówienia dla firm i agencji reklamowych, jak też jednostkowe dla osób fizycznych. Konkurencyjne ceny sprawiają, że unikalna jakość, którą zapewnia Drukexpress.pl, jest w zasięgu ręki każdego. Cyklicznie wprowadzane promocje dodatkową podnoszą atrakcyjność naszej oferty, a rabaty i bogaty pakiet benefitów w naszym programie partnerskim powodują, że Drukexpress.pl to wręcz wymarzona drukarnia dla agencji reklamowej.