Wizytówki Multiloft

Odpowiednio przygotowane wizytówki to podstawowy element wizerunku każdego przedsiębiorstwa, dlatego zdaj się na profesjonalną drukarnię, które dostarczy Ci produkt trwały i wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe wizytówki, nietypowe wizytówki różnego rodzaju, jak i grube wizytówki Multiloft. Te ostatnie są najlepszym rozwiązaniem gdy stwierdzisz, że tradycyjne wizytówki to za mało.

 

Czym wyróżniają się wizytówki Multiloft? Przede wszystkim wykonywane są z papieru powstałego z połączenia kilku sklejonych ze sobą arkuszy w różnych kolorach. Zewnętrzne warstwy utrzymane są często w odcieniach bieli, choć dostępne są także kolory kraft – naturalny kolor „eko” – oraz czarny. Wewnętrzną warstwę stanowi natomiast karton barwiony w masie, co pozwala na stworzenie bardzo ciekawej kompozycji z kolorowym brzegiem. Grube, czarne wizytówki, do tego druk białym kolorem i jaskrawy, kolorowy rdzeń – to brzmi intrygująco, prawda? W technologii Multiloft można łączyć różne barwy tworząc bardzo indywidualne propozycje. Do wyboru jest aż 13 kolorów rdzenia. Wizytówki wykonane tą metodą to z pewnością wizytówki ekskluzywne, które pozwolą wyróżnić się na tle innych firm działających w tej samej branży. Dzięki stosowanemu łączeniu materiałów są twardsze i grubsze w porównaniu do tradycyjnych.

 

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, a wykorzystywana przez nas maszyna drukarska HP Indigo umożliwia wykonanie nawet najbardziej nietypowych projektów poligraficznych. Jesteśmy także najlepszą drukarnią dla agencji reklamowych, a współpraca z nami z pewnością się opłaci. Oferujemy wysoką jakość produktu, niskie ceny i krótki czas realizacji.

SPRAWDŹ