Rodzaje Dostaw

Wszystkie drukowane u nas materiały, zamówione przez system on-line, mogą Państwo otrzymać korzystając z darmowej dostawy, która możliwa jest na 4 sposoby:

  • odbiór osobisty
  • odbiór w Paczkomacie
  • dostawa kurierem UPS
  • dostawa kurierem miejskim na terenie Wrocławia.

 

Darmowa dostawa w Drukexpress.pl dla wszystkich zamówień online!

 

Odbiór osobisty - najszybszy z możliwych, umożliwiający odebranie pracy zaraz po jej zakończeniu. Odbiór możliwy jest tylko w naszym biurze we Wrocławiu, w godzinach jego funkcjonowania.

 

Odbiór w Paczkomacie -Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Towar jest dostarczany następnego dnia po nadaniu przesyłki do Paczkomatu InPost wskazanego przez Państwa.

W Drukexpress.pl dostawa do wybranego przez Państwa paczkomatu jest darmowa!


UWAGA!!! Do czasu wprowadzenia automatycznego systemu obsługi paczkomatów na naszej stronie, przy wyborze tego rodzaju transportu, prosimy o wpisywanie numeru i adresu Paczkomatu w uwagach do zlecenia.

 

W Drukexpress.pl dostawa jest darmowa!!!

 

Wysyłka kurierem miejskim na terenie Wrocławia - towar jest dostarczany w dniu nadania do godziny 18. Dostawę realizuje firma Na Wczoraj. Dostawa produktów zamówionych online w sklepie Drukexpress.pl jest darmowa!!!

 

Wysyłka kurierem UPS - towar dostarczany w dniu następnym po nadaniu przesyłki na terenie kraju. Przesyłkę możecie Państwo zlokalizować na stronie kuriera UPS za pomocą numeru wpisanego do Państwa zlecenia. Numer przesyłki pojawiać się będzie w systemie w dniu nadania, a dodatkowo będziecie Państwo informowani o nadaniu drogą mailową. Produkty zamówione poprzez system online drukexpress.pl dostarczane są do Państwa w ramach darmowej dostawy!