Materiały dla agencji reklamowych

Od początku naszej działalności chętnie realizujemy zarówno zamówienia dla klientów indywidualnych, jak i zlecenia na druk dla agencji reklamowych. Podstawą naszych działań jest jednak współpraca z agencjami. Szereg udogodnień, takich jak choćby zamówienia online czy darmowa wysyłka bezpośrednio do klienta końcowego, obejmuje teraz również możliwość zamówienia wzorników materiałów, które posiadamy w swojej ofercie (wzornik materiałów samoprzylepnych, wzornik papierów ozdobnych) oraz próbnika ukazującego możliwości druku wybiórczego, różnorodne uszlachetnienia, rodzaje podłoży i wiele innych. Takie materiały zaprezentowane na spotkaniu z klientem, wpływają niezwykle pozytywnie na jego decyzję dotyczącą podjęcia współpracy z Państwa agencją. Klientom bardzo trudno jest sobie wyobrazić np. druk białym kolorem czy druk na papierach ozdobnych, jeśli nie mają możliwości obejrzenia przykładowych realizacji. Możliwość dotknięcia takich materiałów jest na wagę złota. Przygotowaliśmy więc próbnik będący odpowiedzią na pytania Państwa klientów!

materiały dla agencji reklamowych  próbne materiały dla agencji reklamowych

Co zawiera próbnik?

Próbnik zawiera nie tylko wzory zadrukowanych, przykładowych podłoży, ale również ukazuje potencjał technologiczny Drukexpress. Trudno zamknąć w jednym pudełku możliwości naszego bogato wyposażonego parku maszyn. Niesamowita jakość HP Indigo, ekonomiczna alternatywa w postaci Ricoh 7200x, wiele uszlachetnień, wykończeń, technik. Przygotowaliśmy więc realizacje związane z nietypowymi materiałami, metodami druku czy uszlachetnieniami. W celu zapewnienia Państwu swobody w poruszaniu się po zaprezentowanych materiałach, pełna lista pokazowych produktów, jakie zawiera próbnik, wraz ze specyfikacją i oznaczeniem jest dołączona do zestawu. Postaramy się jednak przybliżyć oryginalne materiały, uszlachetnienia, wykończenia oraz możliwości technologiczne, jakie prezentujemy.

 próbnik materiałów reklamowych próbki materiałów reklamowych

Różnorodne podłoża:

Podłoża, na jakich zdecydowaliśmy się przedstawić przykładowe realizacje, to nie tylko standardowe papiery, jak Kreda błysk 350g czy Kreda mat 400g ukazane za pomocą prostych ulotek, pocztówek czy wizytówek. To również bardziej wyszukane realizacje, jak identyfikator prezentujący papier synaps - niezwykle odporny na zabrudzenia, który śmiało możemy określać papierem do zadań specjalnych. To także papier o niezwykle głębokiej czerni, jakim jest D27. Curious Skin Black 270g idealnie podkreślający możliwości nadruku białym kolorem i niebanalny charakter podobnych realizacji. Próbnik pozwoli Państwu również na zapoznanie się z cieńszymi materiałami niezbędnymi do wydruku katalogów szytych, dostępnymi kartonami prezentowanymi na przykładzie wobblerów czy stylowym papierem D16 Mohawk Antigue Vellum Straw 298g, przedstawionym jako podłoże metki prostej.

probnik papier synaps druk białym kolorem

Uszlachetnienia:

W przypadku uszlachetnień, zdecydowanie trudnym do wyjaśnienia jest efekt lakieru wybiórczego. Przygotowaliśmy piękną pocztówkę, która pozornie zdaje się być zadrukowana jedynie z gładkim ciemnym tłem, jednak po odbiciu jakiegokolwiek źródła światła (podczas oglądania pocztówki “pod kątem”) ukazuje nam się wiele dodatkowych elementów! Próbnik doskonale oddaje również różnice między “złoceniami”. Prezentujemy bowiem zarówno tradycyjne uszlachetnienie złotą folią Hot Stamping na ekskluzywnej czarnej wizytówce Multiloft Hot Stamping, jak i folią Sleeking w różnych wersjach kolorystycznych (złoty, srebrny, holograficzny) na wizytówce Multiloft, wobblerze czy ekskluzywnym certyfikacie, na którym folia Sleeking została zastosowana również w elemencie personalizowanym. Tak, realizujemy certyfikaty z personalizacją!

certyfikat sleeking lakier wybiórczy

Możliwości naklejek:

Przedstawiamy zarówno proste, standardowe podłoże samoprzylepne, jakim jest folia biała błysk z nadrukiem 4/0, jak i bardziej wyszukane rozwiązania cieszące się dużym zainteresowaniem wśród materiałów samoprzylepnych, jak na przykład: stylowe etykiety na wino wykonane na papierze kremowym prążkowanym, naklejki premium na srebrnej folii PET w błysku wykończonej folią mat, naklejki z uszlachetnieniem Sleeking (srebrny hologram) wykonane na białym kartonie samoprzylepnym czy naklejki na przeźroczystej folii ukazujące możliwości druku białym kolorem  oraz innych jego konfiguracji (1/0 CMYKO, 1/0 White, 5/0 CMYK+White, 4/0 CMYK). Możliwość dotknięcia takich materiałów jest tutaj na wagę złota. Czy są Państwo w stanie wyjaśnić klientowi słownie jak wyjątkowo wygląda srebrna błyszcząca folia, wykończona laminatem w macie? Zamiast opowiadać, pokażmy klientowi niezwykłość takich naklejek! Podobnie rzecz ma się w kwestii folii holograficznej Sleeking, której odbicia światła i mieniące się kolory są trudne do opisania czy sfotografowania.

Co jeszcze znajdziemy w próbniku?

Nietypowe metody druku, jak druk Silver czy druk białym kolorem. Próbnik to także ukazanie w zaprezentowanych materiałach wszelkiego rodzaju wykończeń i rozwiązań, jak personalizacja zaproszeń, biletów czy certyfikatów, perforacja biletów, sztancowanie w wobblerze i ramię do wobblera, różnego rodzaju foliowanie (Soft Touch, mat, błysk), oprawa katalogu szytego (szycie płaskie pionowe) czy wykończenia naklejek (nacinanie + cięcie na sztuki, naklejki  w arkuszu).

Podsumowując, próbnik to zestaw, który zachwyci i oczaruje klientów w zakresie proponowanych rozwiązań.
[Pobierz] spis produktów zawartych w próbniku

naklejki sleeking srebrne mat naklejki srebrne hologram

SPRAWDŹ!

 

Wzornik materiałów samoprzylepnych:

Wzornik materiałów samoprzylepnych to próbki wszystkich oferowanych przez nas obecnie podłoży stosowanych do produkcji naklejek. Znajdziemy w nim różne papiery samoprzylepne, zarówno standardowe podłoża w wersji mat czy błysk, jak i papiery prążkowane w różnych kolorach oraz wiele papierów specjalnego przeznaczenia, np. papier biały półbłysk z mocnym klejem, papier samoprzylepny Deep Freeze przeznaczony do etykiet na mrożonki czy karton biały super błysk 170g.

Wzornik to jednak nie tylko papiery, ale również wszelkiego rodzaju folie samoprzylepne: folie PVC, folie PP,  folie PET. Wśród nich znajdują się również proste pozycje przezroczyste i białe w wersji błysk i mat oraz folie specjalnego przeznaczenia, np. folia PET z mocnym klejem lub klejem usuwalnym oraz wyszukana opcja w kolorze srebrnym, która znalazła swoje zastosowanie także w próbniku.
Dzięki uzupełnieniu wzornika materiałów samoprzylepnych w folie bezklejowe bez problemu zaprezentują Państwo klientom folię YupoTako Octopus czy folię adhezyjną i wyjaśnią ich niezwykłe właściwości.

 wzornik materiałów samoprzylepnych folie samoprzylepne

SPRAWDŹ!

 

Wzornik papierów ozdobnych:

Wzornik papierów ozdobnych to zbiór wszystkich dostępnych papierów ozdobnych wykorzystywanych w wielu różnych produktach. Posiadamy w swojej ofercie papiery stylizowane na antyczne, papiery kraft wykorzystywane do druku o charakterze eko i jasne podłoża o wielu różnych dostępnych fakturach. Wzornik to także papiery o soczystym, krzykliwym zabarwieniu czy też ciemne w wersji brązowej, czarnej i szarej, idealnie ukazujące możliwości wyeksponowania druku białym kolorem. Ponadto we wzorniku znajdą Państwo błyszczące i połyskujące papiery SirioPearl oraz Curious Mettalics w różnych zestawieniach kolorystycznych.

Szarości, beże, kolory jasne, soczyste, czy ciemne oraz połyskujące, do tego różne faktury - bogactwo papierów zawartych we wzorniku sprawi, że każda zaplanowana realizacja znajdzie idealne podłoże dla stworzonego projektu. Przy użyciu wzornika łatwiej poznać oczekiwania klienta, warto więc zaprezentować dostępne podłoża jeszcze przed wykonaniem idealnego dlań projektu.

wzornik papierów ozdobnych wzornik papierów drukexpress

 

SPRAWDŹ!