KALENDARZE 2023

Dobre planowanie to klucz do sukcesu w wielu różnych dziedzinach. Z tego względu warto postawić na personalizowany kalendarz na 2023 rok. To doskonała opcja dla każdego, kto chce skutecznie się zorganizować i przeżyć nadchodzący rok jak najlepiej, a także zareklamować swoją działalność biznesową w nietypowy sposób. Na czym dokładnie polega personalizacja tego produktu i gdzie można zlecić profesjonalny druk kalendarzy?

 kalendarz biurkowy 2023 kalendarz biurkowy spiralowany

Jak stworzyć własny personalizowany kalendarz?

Stworzenie własnego kalendarza jest bardzo proste, o ile korzysta się z odpowiedniego wsparcia. Do każdego z produktu kalendarzy na stronie drukexpress.pl, załączona jest makieta która pozwala na poprawne przygotowanie projektu. Możesz wprowadzić do wybranej wersji kalendarza własne zdjęcia, dopisać ważne daty do kalendarium, jak również dodać ulubione cytaty czy drobne ilustracje. Po przygotowaniu projektu wystarczy go zamówić i czekać na dostawę gotowego produktu z Drukexpress.pl

kalendarze biurkowe exclusive 2023 kalendarze spiralowane

Kalendarz 2023 druk — jakie są dostępne rodzaje?

W Drukexpress.pl można znaleźć 4 wyjątkowe kalendarze na 2023 rok. Każdy z nich można dowolnie spersonalizować, dzięki czemu sprawdzi się zarówno jako prywatny organizer, jak i prezent firmowy dla dużej grupy klientów.

  • KALENDARZ BIURKOWY – to klasyczna wersja kalendarza, która sprawdzi się w codziennym użytku. Poszczególne kalendaria można oderwać i zabrać ze sobą na ważne spotkanie.
  • KALENDARZ BIURKOWY SPIRALOWANY – to personalizowany kalendarz, który umożliwia oderwanie od niego całej strony, dzięki czemu można łatwo odnaleźć w nim konkretną datę.
  • KALENDARZ BIURKOWY EXCLUSIVE – to opcja szczególnie polecana firmom, które chcą przygotować ciekawy podarunek dla swoich klientów lub kontrahentów. Kalendarz jest elegancki, a zarazem użyteczny, stanowi więc doskonały początek współpracy biznesowej.
  • KALENDARZ SPIRALOWANY – to wyjątkowy kalendarz, który można powiesić na ścianie. Wspaniale sprawdzi się w roli użytecznej reklamy, ułatwiającej codzienną organizację klientów. Jednocześnie ten rodzaj kalendarza stanowi wyjątkową ozdobę domu, jeśli dodamy do niego prywatne zdjęcia i ilustracje.

 

SKONTAKTUJ SIĘ!